Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality > Dokumenty k volbám do zastupitelstva obce

Dokumenty k volbám do zastupitelstva obceDatum konání:
23.9.2022
Datum ukončení:
24.9.2022

 Ve dnech 23. a 24. září 2022 se budou konat volby do zastupitelstev obcí. Kandidátní listiny pro tyto volby musí být příslušnému registračnímu úřadu, kterým je pro naši obec Magistrát města Jihlavy, předané nejpozději do úterý 19. 7. 2022 do 16:00 hodin.

 Současné zastupitelstvo naší obce má 7 členů a s největší pravděpodobností tento počet bude zachovaný i pro příští volební období. Informace o počtu nově volených členů zastupitelstva obce bude zveřejněná nejpozději do konce června na úředních deskách našeho obecního úřadu. V příloze této informace je přehled termínů a lhůt, vzory kandidátních listin, petic, prohlášení kandidáta a další dokumenty potřebné k sestavení a podání kandidátních listin. Případné doplňující informace a konzultace budou zájemcům poskytnuty na obecním úřadě. Další informace budou také postupně zveřejňované na našich úředních deskách.

 Vzhledem k tomu, že současný starosta obce dlouhodobě avizuje, že v těchto volbách už nebude na funkci starosty ani do nového zastupitelstva obce kandidovat, je na místních spolcích, sdruženích občanů, zájmových skupinách, členech a podporovatelích jednotlivých politických stran a hnutí, a zároveň také na každém jednotlivém občanovi naší obce, zda budou v naší obci kandidátní listiny sestavené a voleno nové zastupitelstvo. Mandát současného zastupitelstva obce končí výše uvedeným dnem voleb.

Prehled_terminu_a_lhut_pro_komunalni_volby_v_roce_2022_-_20220413.pdf

Počty obyvatel obcí Kraje Vysočina

Metodika k podávání kandidátních listin.pdf

Kandidátní listina_ nezávislý kandidát vzor.doc

Kandidátní listina sdružení nezávislých kandidátů vzor.docx

Kandidátní listina politické strany_hnutí_vzor.docx

Kandidátní listina koalice politické strany_politického_hnutí_vzor.docx

Petice_vzor.docx

Prohlášení kandidáta_příloha ke KL.doc

Stanovení počtu členů zastupitelstva pro volby 2022 obce se Senátem.doc.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů