Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality > Nabídka výletů od CK Vysoké školy polytechnické

Nabídka výletů od CK Vysoké školy polytechnickéCestovní kancelář Vysoké školy polytechnické nabízí možnost výletů. Nabídka je připravovaná studenty Katedry cestovního ruchu a snaží se pokrýt zábavu, poznání i třeba témata gastronomického cestovního ruchu. Stále také nabízí například průvodcovské služby v cizích jazycích, výlety na míru pro školy i veřejnost a podobně.

 

Aktuální jarní nabídka:

VÝLETY - KVĚTEN:

 

  1. TEREZÍN A LIDICE – 1330 Kč

– Poznávací výlet, vhodný pro všechny, kteří rádi zkoumají události 2. světové války nebo kteří se odhodlávají tuto část naší historie vidět na vlastní oči poprvé.

 

  1. Muzikál FANTOM OPERY – 1499 Kč
  • Snad nejslavnější muzikál všech dob, který se neomrzí! (Je možnost na přání objednat i vstupenky na Zpívání v dešti a Lásku nebeskou, které se hrají ve stejný termín.)

 

  1. HOROVANSKÉ OTEVŘENÉ VINICE – cca 1350 Kč (tam zatím není hotový leták, tak jen pro informaci)
  • Spolek horovanských vinařů (VO Slovácko) nás oslovil s nabídkou výhodných vstupenek na jednu z jejich oblíbených akcí – ochutnávky ve vinicích. V ceně je doprava, vstupenka, ochutnávky ve vinicích + poukaz na nákup vína (200 Kč). Nabídka je zcela nová, v rezervace spustíme tento týden na našem webu https://cestovka.vspj.cz.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů