Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality > Omezení pohybu osob od 1.3.2021 - formuláře

Omezení pohybu osob od 1.3.2021 - formuláře Na základě vyhlášeného nouzového stavu a opatření proti šíření koronaviru je s účinností od 1.3.2021 omezený pohyb obyvatel. V příloze tohoto oznámení jsou formuláře, kterými by se měl každý prokázat při cestách mimo obec nebo mimo okres ve kterých bydlí. Dále jsou zde zveřejněná základní informace o omezení pohybu v dokumentu sestaveném jako soubor otázek a odpovědí

 Na našem OÚ je možné dále vyzvednout potvrzení pro osoby, které se trvale zdržují v naší obci a nemají zde hlášený trvalý pobyt a osoby, které dojíždějí do naší obce z důvodu poskytování nezbytné péče blízkým osobám

V tištěné podobě jsou všechny tyto formuláře k dispozici v prostorách chodby našeho OÚ.

Čestné prohlášení - cesty v rámci okresu.pdf

Čestné prohlášení - cesty mimo okres.pdf

Otázky a odpovědi k současným krizovým opatřením.pdf

Potvrzení zaměstnavatele na cesty do místa výkonu práce


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů