Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality > Připravujeme vystoupení maorské kulturní skupiny WHAKAARI ROTORUA

Připravujeme vystoupení maorské kulturní skupiny WHAKAARI ROTORUADatum konání:
14.6.2019

 V rámci celorepublikového turné maorské kulturní skupiny WHAKAARI ROTORUA z Nového Zélandu připravujeme vystoupení této skupiny v sále Kulturního domu v naší obci.  Skupina m.j. vystupovala se skupinou Chinaski a její členové byli hosty televizních pořadů Jaroslava Duška a Jana Krause. Věříme, že vystoupení bude zajímavé nejen pro obyvatele z naší obce, ale také z širokého okolí.  Předpokládaný začátek je v 19:00 hodin.

WHAKAARI ROTORUA - plakát

www.whakaarirotorua.com


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.