Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality > Žádost o účast občanů na dotazníkovém šetření

Žádost o účast občanů na dotazníkovém šetřeníObracíme se na Vás s prosbou o spolupráci na dotazníkovém šetření, které je realizováno v rámci zpracování „Socioekonomické analýzy Dukovany“. Cílem této analýzy je zhodnotit předpokládané dopady dostavby Jaderné elektrárny Dukovany také ve Vaší obci.

Zadavatelem této analýzy je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj a jejím zpracovatelem společnost KPMG Česká republika, s.r.o.

 

Toto dotazníkové šetření je určeno pro obyvatele Vaší obce nebo občany, kteří u Vás mají obvyklé místo pobytu.  Dotazníkové šetření by mělo probíhat primárně elektronicky nebo s možností papírového vyplnění dotazníku.  

 

Rádi bychom Vás požádali o distribuci dotazníku k Vašim občanům. Za tímto účelem můžete využít elektronický odkaz https://www.surveymonkey.com/r/dukovany_rezidenti, případně QR kód, který najdete v pokladech v příloze.

Pro papírový sběr dat je připraven dotazník v souboru PDF, který si můžete vytisknout a vybraným občanům nabídnout k ručnímu vyplnění.  Podrobné instrukce jsou rovněž dostupné v zaslaných podkladech.

 

Dotazníkové šetření bude probíhat nejdéle do 14. července 2024. Pokud budete mít k výzkumu jakékoliv otázky, můžete se obrátit na kolegy D.Vichra (vichr.d@kr-vysocina.cz), M.Moláka (molak.m@kr-vysocina.cz), mě (frysova.i@kr-vysocina.cz) nebo na společnost KPMG.    

Dukovany_Dotazník_rezidenti_tisk_papirovy_sber_06.06.2024.pdf

Dukovany_Leták_rezidenti_06.06.2024.pdf

Dukovany_návod_sber_dat_rezidenti_06.06.2024.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů