Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality

Aktuality


 

Rozbor vody obecního vodovodu

 Pro všeobecné potřeby občanů zveřejňujeme aktuální úplný rozbor vody z obecního vodovodu. Rozbor tohoto rozsahu je prováděný jedenkrát ročně, dále je dvakrát ročně prováděný rozbor ve zkráceném rozsahu (cca 18 ukazatelů), jedenkrát ročně radiologický rozbor a podle potřeby několik rozborů provozních na vybrané ukazatele.  Protokoly od všech rozborů jsou k dispozici na OÚ. Vzhledem k současné pandemické situaci je voda ve vodovodu intenzivněji dezinfikovaná. Dezinfekce je prováděná takovým způsobem, aby množství chlóru ve vodě nepřesáhlo povolenou hodnotu 0,300 mg/l.

Úplný rozbor vody r. 2020.pdf


Publikováno 16. 9. 2020 16:34
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Divadelní představení v podání DS BEZCHIBI Brtnice

Datum konání: 20. 9. 2020

Pokud to situace dovolí, uskuteční se v neděli 20. září v sále KD divadelní představení. Na pořadu je erotická groteska "Muž sedmi sester" v podání divadelního souboru BEZCHIBI Brtnice. Začátek je plánovaný na 19:00 hod., vstupné 100,- Kč. Obecní úřad a divadelní soubor zvou na toto, možná na delší dobu poslední divadelní představení, všechny naše občany. Vstup bude možný pouze v rouškách.

Muž sedmi sester - plakát


Publikováno 16. 9. 2020 14:55
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Svoz objemného a nebezpečného odpadu

Datum konání: 10. 10. 2020

Svoz odpadu (2).PDF


Publikováno 27. 8. 2020 15:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Stávková pohotovost starostů

 Vláda ČR rozhodla krýt část kompenzací, které poskytuje živnostníkům, firmám apod. na snížení následků pandemie, z peněz které jsou ve státním rozpočtu určené pro financování obcí, měst a krajů. Celková částka o které se mají příjmy samospráv v letošním roce snížit činí 20 miliard Kč. Na rozpočty samospráv a krajů to bude mít dalekosáhlé důsledky. Z tohoto důvodu vyhlásilo Sdružení místních samospráv ČR, ve snaze zvrátit tento záměr vlády,  stávkovou pohotovost starostů. Jako starosta naší obce s tímto počinem SMS ČR plně souhlasím a ke stávkové pohotovosti se připojuji.

Luboš Krátký, starosta.

Stávková pohotovost starostů_prohlášení.pdf

Tisková zpráva ke stávkové pohotovosti starostů.pdf

 


Publikováno 5. 6. 2020 12:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Veřejná sbírka nemocnice Jihlava

Vážení občané, Nemocnice Jihlava vyhlásila veřejnou sbírku na nákup plicních ventilátorů, ochranných pomůcek a jiného vybavení v souvislosti s předpokládaným nárůstem počtu pacientů postižených těžkou formou nákazy virem Covid19.  Jakoukoli finanční částkou je možné přispět na transparentní účet nemocnice Jihlava.

https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/nemocnice-jihlava-prispevkova-organ-nemocnice-jihl

 

 


Publikováno 3. 4. 2020 10:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zprovoznění dalších služeb na www stránkách obce - informace z úřední desky a zasílání SMS

 Na webových stránkách naší obce byl nově zprovozněný modul zasílání SMS zpráv. Každý zájemce se do něj může přihlásit, vybrat oblasti ze kterých má zájem zprávy odebírat a po přihlášení mu budou chodit SMS s informacemi, které dosud obec zveřejňuje pouze obecním rozhlasem. Protože obecní rozhlas není vždy a všude dobře slyšitelný, bude obec postupně jeho funkci nahrazovat zasíláním těchto informačních SMS zpráv.

 Dále byla na našich webových stránkách zpřístupněná možnost zasílání informací o dokumentech zveřejněných na naší Úřední desce prostřednictvím e-mailu, stejně jako je tomu u Aktualit. Po otevření záložky Úřední deska je možné k přihlášení použít záložku pro přihlášení k odběru zveřejňovaných informací, která je zde nově přidaná. Pro zasílání zpráv z Úřední desky je potřeba se přihlásit samostatně v této záložce. Nestačí pouze přihlášení pro zasílání zpráv z Aktualit. Pro odběr informací z obou záložek je potřeba se přihlásit k odběru v obou záložkách. Následně už budou informace z obou zdrojů chodit automaticky.


Publikováno 19. 3. 2020 21:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informační výzva všem vlastníkům lesů

630502438_1_B_-_všechny_obce.pdf


Publikováno 10. 12. 2018 13:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Policista naší obce

Datum konání: 8. 3. 2016

okrskáři - nástěnka Jonák - 1 3 2016.doc


Publikováno 8. 3. 2016 13:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář