Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality > Zpětný odběr vysloužilých elektrospotřebičů

Zpětný odběr vysloužilých elektrospotřebičůObec Dlouhá Brtnice a SDH Dlouhá Brtnice spolupracují s firmou Elektrowin na zpětném odběru vysloužilých elektrospotřebičů. Za odevzdané elektrospotřebiče následně hasiči dostanou finanční odměnu. Pro občany obce tato spolupráce nabízí výhodu v tom, že se vyhozených elektrospotřebičů zbaví rychle a nemusí čekat na další svoz objemného odpadu. Pouze stačí telefonicky oznámit p. Miroslavu Fišerovi na číslo 725 106 509 odevzdání spotřebiče a po domluvě s ním spotřebič postavit na domluvené přístupné místo (obvykle přímo u vlastního bydliště). Následně bude tento spotřebič odebrán obcí a zaskladněn do doby hromadného odběru firmou Elektrowin. Odevzdávané spotřebiče mohou být poškozené, ale musí být kompletní.

Mezi odebírané elektrospotřebiče patří bojlery, mrazničky a chladničky, sporáky a trouby, chlazení, monitory a televizory, videopřehrávače, vysavače a všechny malé elektrospotřebiče. Neodevzdávají se žárovky a zářivky, výbojky, cartridge a jakékoliv baterie! Drobný elektroodpad jako tužkové a jiné malé baterie, CD, cartridge atd. je možno nadále odkládat do boxu v mezidveří obecního úřadu.

Podrobný seznam a pravidla odběru v příloze

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA zpětného odběru elektrozařízení.docx


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů