Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality

Aktuality


 

Informace o zprovoznění výdejního místa Geis POINT na OÚ

   Na našem obecním úřadě bylo zřízeno výdejní místo zásilkových služeb DPD a GEIS. Pokud je někomu doručovaná zásilka prostřednictvím těchto zásilkových služeb, může si zásilku nechat doručit na náš OÚ (Dlouhá Brtnice čp. 57). O uložení zásilky obdrží zákazník  informaci od zásilkové služby.  Zásilku je potom možné vyzvednout, případně uhradit její cenu, v běžných otevíracích hodinách našeho OÚ, která je v pracovních dnech od 8:00 do 16:45 hod.  Vzhledem k současné pandemické situaci a jejímu předpokládanému vývoji, ale doporučujeme vyzvednutí zásilky ještě předem telefonicky ověřit. Kontaktní telefon na náš obecní úřad je 567 373 726. Výdejní místo může využít každý zákazník výše uvedených zásilkových služeb, bez ohledu na místo jeho trvalého pobytu.


Publikováno dnes v 9:02
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informace o nejbližších odběrných místech pro testování napadení infekcí COVID-19

  Vzhledem k šířícímu se počtu nakažených obyvatel v okolních obcích uvádíme v příloze kontakty na nejbližší odběrná místa na testování napadení koronavirem. Lze předpokládat, že virus se během krátké doby objeví také v naší obci. Pokud někdo bude mít příznaky napadení (vysoká horečka, dušnost, bolest hlavy, bolest svalů, ztráta čichu a chuti a podobně) měl by nejdříve kontaktovat svého ošetřujícího lékaře, který mu podá další informace, případně vystaví žádanku na provedení testu.  

Na uvedených odběrných místech je možné se objednat na provedení testu také jako samoplátce bez žádanky od lékaře.

Odběrové místo Nemocnice Jihlava.pdf

Odběrové místo Nemocnice Třebíč.pdf

  Nařízení vlády vyhlášená k zabránění šíření nákazy jsou umístěna na těchto www stránkách v sekci Obecní úřad - Úřední deska.


Publikováno 21. 10. 2020 11:56
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Veřejná sbírka nemocnice Jihlava

Vážení občané, Nemocnice Jihlava vyhlásila veřejnou sbírku na nákup plicních ventilátorů, ochranných pomůcek a jiného vybavení v souvislosti s předpokládaným nárůstem počtu pacientů postižených těžkou formou nákazy virem Covid19.  Jakoukoli finanční částkou je možné přispět na transparentní účet nemocnice Jihlava.

https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/nemocnice-jihlava-prispevkova-organ-nemocnice-jihl

 

 


Publikováno 3. 4. 2020 10:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zprovoznění dalších služeb na www stránkách obce - informace z úřední desky a zasílání SMS

 Na webových stránkách naší obce byl nově zprovozněný modul zasílání SMS zpráv. Každý zájemce se do něj může přihlásit, vybrat oblasti ze kterých má zájem zprávy odebírat a po přihlášení mu budou chodit SMS s informacemi, které dosud obec zveřejňuje pouze obecním rozhlasem. Protože obecní rozhlas není vždy a všude dobře slyšitelný, bude obec postupně jeho funkci nahrazovat zasíláním těchto informačních SMS zpráv.

 Dále byla na našich webových stránkách zpřístupněná možnost zasílání informací o dokumentech zveřejněných na naší Úřední desce prostřednictvím e-mailu, stejně jako je tomu u Aktualit. Po otevření záložky Úřední deska je možné k přihlášení použít záložku pro přihlášení k odběru zveřejňovaných informací, která je zde nově přidaná. Pro zasílání zpráv z Úřední desky je potřeba se přihlásit samostatně v této záložce. Nestačí pouze přihlášení pro zasílání zpráv z Aktualit. Pro odběr informací z obou záložek je potřeba se přihlásit k odběru v obou záložkách. Následně už budou informace z obou zdrojů chodit automaticky.


Publikováno 19. 3. 2020 21:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informační výzva všem vlastníkům lesů

630502438_1_B_-_všechny_obce.pdf


Publikováno 10. 12. 2018 13:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Policista naší obce

Datum konání: 8. 3. 2016

okrskáři - nástěnka Jonák - 1 3 2016.doc


Publikováno 8. 3. 2016 13:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář