Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Dlouhá Brtnice > Aktuality

Aktuality


 

2 Starší

Nabídka drůbeže a krmiv

Firma Gallus Extra, s.r.o. nabízí dovoz drůbeže s možností dodání na adresu. Leták v příloze, případně vytištěný na OÚ.

Zásilková služba - JI.pdf


Publikováno 19. 1. 2023 9:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Výtěžek tříkrálové sbírky v naší obci

Výtěžek Tříkrálové sbírky v naší obci činil  17.421 Kč. Všem dárcům děkujeme . Výtěžek bude předán Oblastní charitě Jihlava.


Publikováno 17. 1. 2023 12:33
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Oznámení o úmrtí paní Marie Burdové

parte M. Burdová.pdf


Publikováno 11. 1. 2023 14:25

Možnost získání dotace v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT

Organizace MAS Třešťsko dostala za úkol v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT pomáhat žadatelům se zpracováním žádostí a zpracováním posudků, které jsou nutné pro podání žádostí o tuto dotaci. 

Ve zkratce je program určen pro domácnosti (v rodinných domech), které jsou tvořeny pouze osobami pobírajícími starobní důchod, či invalidní důchod 3. stupně, nebo pro domácnosti, které pobírají příspěvek na bydlení. Z programu NZÚL lze čerpat až 150 000,- Kč na úsporná opatření (zateplení obálky domů, či výměnu oken a dveří). Bližší info v příloze, případně jsou na OÚ k dispozici vytištěné letáky. Dále je možné kontaktovat přímo skupinu MAS Třešťsko na e-mail: mas-trestsko@seznam.cz / tel.: 725 774 708

NZÚL Třešťsko.pdf


Publikováno 22. 12. 2022 14:44

Nový návrh obchvatu obce silnicí I/38

 ŘSD ČR nechalo vypracovat nový návrh trasy obchvatu naší obce silnicí I/38. Jedná se o zásadní změnu původního záměru, který předpokládal zřídit obchvat obce západně od její zastavěné části. Vzhledem k ekonomické nákladnosti této "západní" trasy bylo od této varianty upuštěno. Nová studie navrhuje obchvat obce "východním" směrem. V přiloženém situačním výkresu je zakreslené předpokládané směrování tohoto obchvatu. Jedná se o základní studii, která slouží pouze ke stanovení koridoru stavby. Konkrétní provedení stavby bude předmětem dalších jednání. Zahájení přípravy této stavby je mimo jiné závislé na stanovisku obce, zda bude nebo nebude se změnou trasy obchvatu souhlasit. Studie bude jedním z bodů jednání na některém příštím zasedání zastupitelstva obce.

Situační zákres navrhovaného obchvatu obce.pdf


Publikováno 17. 11. 2022 15:53
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

EG.D - Oznámení o ořezu dřevin pro vlastníky pozemků

eg.d - upozornění na odstranění dřevin.pdf

Zásady pro provádění odstraňování a ořezů dřevin.docx


Publikováno 9. 11. 2022 9:02
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zprovoznění dalších služeb na www stránkách obce - informace z úřední desky a zasílání SMS

 Na webových stránkách naší obce byl nově zprovozněný modul zasílání SMS zpráv. Každý zájemce se do něj může přihlásit, vybrat oblasti ze kterých má zájem zprávy odebírat a po přihlášení mu budou chodit SMS s informacemi, které dosud obec zveřejňuje pouze obecním rozhlasem. Protože obecní rozhlas není vždy a všude dobře slyšitelný, bude obec postupně jeho funkci nahrazovat zasíláním těchto informačních SMS zpráv.

 Dále byla na našich webových stránkách zpřístupněná možnost zasílání informací o dokumentech zveřejněných na naší Úřední desce prostřednictvím e-mailu, stejně jako je tomu u Aktualit. Po otevření záložky Úřední deska je možné k přihlášení použít záložku pro přihlášení k odběru zveřejňovaných informací, která je zde nově přidaná. Pro zasílání zpráv z Úřední desky je potřeba se přihlásit samostatně v této záložce. Nestačí pouze přihlášení pro zasílání zpráv z Aktualit. Pro odběr informací z obou záložek je potřeba se přihlásit k odběru v obou záložkách. Následně už budou informace z obou zdrojů chodit automaticky.


Publikováno 19. 3. 2020 21:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Policista naší obce

Datum konání: 8. 3. 2016

okrskáři - nástěnka Jonák - 1 3 2016.doc


Publikováno 8. 3. 2016 13:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

2 Starší